Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je to tady! Rok hraní SP máme za sebou!

5. 8. 2007
Právě včera jsme mohli slavit jeden rok od založení nejlepšího týmu na SP. Přesně před rokem to vše začalo. Na SP mě tehdy přivedl můj bratr, který již tuto fantastickou hru nehraje. Ze začátku mě to moc nebavilo. Víc jsem se touto hrou začal zabývat poté, co mi přišel mail, zda ještě hraju SP, a tak jsem zabloudil na stránky soccerprojectu a docela mě to chytlo.

Za jeden rok jsem si dokázal najít dost přátel. Vše začalo v háčkové divizi, kde sem si hodně psal s Albertem 52. Poté přišel 1. obchod s mým asi nejlepším kámošem na SP Bonem25. Dále jsem slyšel o SP novinách, a tak jsem se seznámil s dalším dobrým klukem, happynou17. I díky novinám sem si začal psát s Bartem a teď před nedávnem i jeho synem Yamagarou. Neměl bych zapomenout na skvělý obchod s manažerem Bubiskem, se kterým si v pooslední době taky píšu. Samozdřejmě nesmím zapomenout na Raynooka, který mi před nedávnem pomáhal v boji s omylem šerifky aura.

Na závěr bych chtěl jen poděkovat sjarelovi, že vymyslel tuto báječnou hru. DÍKY SJARELE !!!!!!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

rok?

(albert52, 14. 8. 2007 22:26)

Že by to už byl rok co spolu hrajeme tuto skvělou hru??? Asi máš pravdu, data opravdu nelžou. Také máš pravdu, že už si moc nepíšeme, zato začneme zase spolu "válčit" v tabulce o ligové body.